Translate

Kontakt

Pytania dotyczące projektów pokazywanych na blogu lub propozycje ewentualnej współpracy proszę kierować na adres e-mail: jagabunia@gmail.com
Wiadomość można wysłać również przy pomocy formularza w zakładce "Napisz do mnie" znajdującej się z prawej strony posta.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich odwiedzających i zapraszam do kontaktu, 
Barbara

10 komentarzy:

 1. Witam serdecznie!

  Czy mógłbym prosić o kontakt do stolarza który wykonał drzwi?

  extrabike@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj moja droga Jaga Buniu , masz ( o ile dobrze zobaczyłam na zdjęciach obok gdzieś na tej stronie ) tę samą kuchnię co ja kupioną w IKEi. podobnie jak Ty też chciałbym urządzić domek w stylu sielsko anielsko przytulnie ale lekko , , i !!! schody masz podobne :)) to niesamowite , też wymyśliłam takie schody , taką kuchnię , obecnie jestem na etapie urządzania salonu a to najtrudniejsze , nie mam do końca sprecyzowanego pomysłu, wszędzie mam podłogi , .... przyślę zdjęcia na emaila jeżeli złapiemy kontakt. Nie chce tak na forum publicum , zresztą nie umiem się z tym obchodzić i nie wiem czy do ciebie piszę czy do nie wiadomo kogo :)) ? bkjankowska@wp.pl Pozdrawiam taką sama miłośniczkę stylowego urządzania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo proszę o namiary na stolarza od Pani schodów i drzwi. urbanek.urbanek@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, mam pytanie jakie płytki są w kuchni, jestem zainteresowana ponieważ urządzam podobna kuchnie, proszę o informacje na maila pablozuch@op.pl bardzo dziekuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płytki w naszej kuchni są z kolekcji APE CERAMICA, Metro, Biselado Blanco Brillo, rozmiar: 10x20 cm. Wysłałam też informacje na maila. Pozdrawiam.

   Usuń
 5. hej czy mogę prosić o namiary na stolarza, który wykonał schody? joanna.milosz@o2.pl pozdrawiam J.

  OdpowiedzUsuń